• 20 stycznia 2021

Justin Bieber jest poważnie chory - fani się o niego martwią!

W dzisiejszym świecie nie ma już chyba tajemnic i tematów tabu. Najlepiej wiedzą o tym chyba osoby publiczne, gwiazdy i celebryci, którzy niemal codziennie toczą nierówną walkę o swoja prywatność. Zainteresowanie ich życiem jest ogromne - najdobitniej potwierdza to popularność serwisów i czasopism plotkarskich. Na światło dzienne regularnie wypływają więc intymne szczegóły i sprawy prywatne największych gwiazd - ostatnio fani dowiedzieli się na przykład o chorobie kanadyjskiego gwiazdora - Justina Biebera

Justin Bieber cierpi na poważną chorobę

Od pewnego czasu fani zastanawiali się, co jest przyczyna ewidentnie słabszej dyspozycji Justina Biebera. Niektórzy sugerowali nawet, że jest on uzależniony od narkotyków - to właśnie szkodliwe substancje miały rujnować jego samopoczucie. Prawda okazała się jednak zupełnie inna - Bieber jest chory na boreliozę. Dodatkowo gwiazdora dotknęła także mononukleoza. Nic więc dziwnego, że jego fizyczna kondycja pozostawia obecnie sporo do życzenia. Fani już teraz bardzo mocno martwią się o swojego idola. Wokalista ogłosił również, że wszystko niedługo wyjaśni za pośrednictwem serialu dokumentalnego na YouTube. 

Justin Bieber urodził się 1 marca 1994 roku w kanadyjskim mieście London (Ontario). Pierwszą płytę wydał już w roku 2009. Niemal z miejsca zyskał ogromną popularność i miliony oddanych fanów. Przez lata zmienił się zarówno sam Bieber, jak i styl wykonywanej przez niego muzyki. Przez lata swojej artystycznej działalności Kanadyjczyk zaśpiewał dziesiątki utworów. Teksty piosenek Justina Biebera bez problemu znaleźć można w sieci. Czy choroba wpłynie na dalszą karierę wokalisty? Najbliższe miesiące i lata z pewnością przyniosą odpowiedź na to pytanie. 

Share :

Może Cię zainteresować

Życzenia Bożonarodzeniowe

Czy w imię poprawności politycznej można zanegować odwieczną chrześcijańską tradycję obchodzenia Świąt...

Życzenia dla nowożeńców

  Wybierasz się na ślub przyjaciela lub członka rodziny? Szukasz oryginalnych życzeń dla nowożeńców...